Jaunumi Aktualitātes

Daugavas Biznesa Centrs - kravas auto remonts un apkope

Kā izvēlēties uzticamu un kvalitatīvu autoservisu?

publicēts: 22.03.2022

Atrast uzticamu kravas auto servisu, kuru varētu saukt par savu ne vienmēr ir pats vieglākais uzdevums. Līdzīgi kā atrast ilgtermiņa ikdienas pakalpojumu sniedzēju – frizieri, zobārstu vai pat ģimenes ārstu mūsdienās var būt ļoti sarežgīti. Tomēr visiem iepriekšminētajiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir atzīti, veiksmīgi un tiem ir plašs klientu loks ir kopīga viena īpašība – lieliska attieksme pret saviem klientiem un kvalitatīvs pakalpojums, ko tie sniedz.

Mēs lepojamies ar daudziem apmierinātiem klientiem, kuri sadarbojas ar mums ilgtermiņā un atgriežas pie mums atkal un atkal, kā arī iesaka mūsu pakalpojumus citiem. Ņemot vērā mūsu pieredzi, šajā rakstā esam apkopojuši ieteikumus par to, kā izvērtēt un pārbaudīt, ka izvēlētais serviss ir piemērots jūsu auto remontam.

Uzticamība un ilgtermiņa sadarbība

Zināms un uzticams sadarbības partneris smago automašīnu remontā un apkopē ir ļoti svarīgs, jo laikā, kad jūsu uzņēmuma komerctransports ir salūzis un meklējat savu īsto servisu – citi pakalpojumu sniedzēji strādā, lai iesprauktos tukšajā vietā un nodrošinātu pakalpojumus. Arī pasūtītājs ne vienmēr ir gatavs gaidīt, kamēr transportlīdzeklis tiks salabots. Loģistika balstās uz precizitāti, jo bieži vien piegādātā krava ir ļoti būtiska tieši konkrētajā laikā, tāpat kā citi darbi, kam nepieciešams konkrētais transportlīdzeklis. Zināms un pieredzējis auto remonta pakalpojuma sniedzējs jau būs informēts par to, kādas kaites ir bijušas jūsu transportam. Tāpēc varēs sniegt visātrāko un precīzāko palīdzību, kas gan īstermiņā, gan ilgtermiņā ļaus jums ietaupīt finanšu līdzekļus.

Profesionalitāte un pakalpojumu klāsts

Uzņēmējdarbībā, kas nodrabojas ar komercpakalpojumu sniegšanu nekas nevar būt biedējošāks par ilgu dīkstāvi, tāpēc svarīgi, lai izvēlētais autoserviss uz vietas var nodrošināt pēc iespējas pilnāku servisa pakalpojuma klāstu –  sākot ar vienkāršām lietām līdz pat motora un elektronikas remontam. Ļoti svarīgs aspekts ir tas, ka autoservisā strādā pieredzējusi un profesionāla komanda, kā arī tehniskais nodrošinājums un instrumenti atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Termiņš, kura laikā autotransports tiek salabots, lai tas atkal varētu pildīt savus pienākumus arī ir ļoti būtisks.

Sadarbība ar citiem profesionāļiem 

Ja atrast izcilo servisu, kurā izdarīs visu, kas nepieciešams varētu šķist sarežgīti un dažreiz pat neiespējami, tad jāmeklē autoserviss, kur speciālisti ātri diagnosticēs problēmas un nekavējoties piesaistīs vai nosūtīs jūs pie citiem meistariem, kas palīdzēs ātri un efektīvi atrisināt radušos problēmu. Ļoti svarīgs aspekts smago auto servisam ir sadarbība ne tikai ar citiem speciālistiem, bet arī ar rezerves daļu tirgotājiem, jo ne vienmēr visas detaļas ir plaši pieejamas.

Zināšanas, ko sniedz sadarbības partneris

Nav noslēpums, ka DBC autoserviss ar automašīnu transportēšanas un loģistikas uzņēmumu “Kurbads” ir kā roka ar cimdu. Tāpēc variet būt droši, ka DBC servisa vīriem ir plaša pieredze smago automašīnu remontā un to apkopē. Šī pieredze noteikti noderēs, ja vēlēsieties iegādāties jaunu auto. Par godīgu vērtējumu, lielākajiem trūkumiem un labajām pusēm, izvēloties konkrētu auto, var uzzināt ne jau reklāmas bukletos vai video rullīšos, bet pie cilvēkiem, kuri ikdienā šos auto skrūvē ar savām rokām. Mūsu meistari neatteiks padomu, kā arī sniegs neatkarīgu vērtējumu jūsu izvēlētajam auto!

Oficiāli un ar dokumentāciju par padarīto

Nav noslēpums, ka joprojām daļa autoservisu dzīvo pelēkajā zonā, ja tas attiecas uz nodokļiem un padarītajiem darbiem. Kvalitatīvs un oficiāls autoserviss sniedz uzticamību, ka visi nodokļi tiks nomaksāti laikā, bet parakstītās darba uzkaites kvītis atbildīs padarītajam, kā arī būs kā apliecinājums un garantija par profesionāli veiktajiem darbiem. Papildus ir vērts atzīmēt, ka DBC kravas auto serviss ir latviešu uzņēmums, kas nozīmē, ka finanses paliek Latvijā un neaizplūst uz citām valstīm, jo ne visu autoservisu patiesā labuma guvēji ir Latvijas iedzīvotāji.

Automašīnas uzturēšana kārtībā

Automašīnas stāvoklis uz ceļa ir ļoti svarīgs, ne tikai tāpēc, ka tā sabojāšanās var apturēt naudas plūsmu, bet arī savlaicīgi nepamanītas un nenovērstas problēmas var radīt apdraudējumu gan tā vadītājam, gan apkārtējiem. Tāpēc pārliecinieties, ka automašīnas stāvokļa diagnostiku veicat vismaz vairākas reizes gadā. Auto regulāra apsekošana nodrošinās, ka tā ir labā stāvoklī un kalpos vēl ilgi. Tas aiztaupīs arī neparedzētas izmaksas, kā arī braukšana ar salabotu automašīnu ilgtermiņā ir krietni ekonomiskāka. Arī labi uzturētu auto pārdot varēs krietni dārgāk.

Iebrauciet ciemos!

Mēs piedāvājam pilna servisa apkopi visa veida komerctransportam un kravas automašīnām arī brīvdienās! DBC darba laiks ir katru dienu no 8:00 līdz 20:00. Pie mums strādā augsti kvalificēti meistari, kuri savlaicīgi un kvalitatīvi veiks gan uzņēmumu, gan privātpersonu komerctransporta tehnisko apkopi un nepieciešamo remontu, tostarp detaļu un agregātu maiņu un krāsošanu.

Zvaniet vai rakstiet mums un mēs jums palīdzēsim, kā arī parūpēsimies, lai jūsu transports vienmēr atrastos ceļā! 

Adrese: Mazjumpravas iela 24, Rīga.
Pieteikties var pa tālruni +371 27807999 vai e-pastā kravasauto@dbcauto.lv 

Kontakti, lokācija

Jums atbildēs dbc profesionāļi
Rihards Mesijs
Kravas auto servisa vadītājs
Inese Bernāne
Galvenā grāmatvede

Mob. tel: +371 27807999

E-mail: auto@dbcauto.lv

SIA Daugavas Biznesa Centrs

Juridiskā adrese: Mazjumpravas iela 24, Rīga, Latvija

Vienotais reģ. nr: 50003339941

PVN reģ. nr: LV50003339941

Konts: LV73OKOY0005100039507

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā. SWIFT kods: OKOYLV2X

Daugavas Biznesa Centrs

Mazjumpravas ielā 24, Rīga, Latvija

LV-1063

Whatsapp
Zvanīt