Jaunumi Aktualitātes

Daugavas Biznesa Centrs - kravas auto remonts un apkope

DBC autocentrs kļūst par Wielton sertificēto partneri!

publicēts: 14.11.2019

DBC autocentrs kravas auto servisa vadītājs Rihards Mesijs un vecākais mehāniķis Aleksejs Porietis atgriezušies no Polijas ar lieliskām ziņām – DBC autocentrs kļuvis par Wielton sertificētu partneri Latvijā!

Vizītes laikā rūpnīcā tika iziets apmācības kurss, lai veiktu  Wielton iekārtu sertificētu apkopi un remontu. Vairāk stāsta Rihards Mesijs: “Kursi iesākās ar ievadlekciju par administratīvajām darbībām, bet dienas otrā puse tika veltīta praktiskām nodarbībām. Esam ieguvuši sertifikātu, kas nozīmē, ka garantijas laikā varam veikt sertificētu remontu un apkopes Wielton konteineru platformām, pašizgāzējiem, tentiem un citai specializētai tehnikai. Arī rezerves daļas šiem remontiem saņemsim taisnā ceļā no rūpnīcas.”

“Brauciens ļoti interesants. Wielton rūpnīcā strādā aptuveni 3500 darbinieku, kas ir liela daļa no vietējās Wielun pilsētas iedzīvotājem. Daļa no ražošanas ir automatizēta, bet daļu joprojām veic cilvēki. Augstas kvalitātes darba ētika nodrošina arī kvalitatīvu produktu, ko novērtējuši neskaitāmi uzņēmumi pasaulē. Pēc Wielton rūpnīcas nākamajā dienā devāmies uz Knorr-Bremse uzņēmumu, kur arī izgājām īpašus apmācības kursus – mājās esam atgriezušies ar iekrātām vērtīgām zināšanām un jaunām iespējām nākotnē!”

Wielton ir viens no trim Eiropas lielākajiem puspiekabju un piekabju ražotājiem, kā arī viens no desmit lielākajiem uzņēmumiem pasaulē. Polijas uzņēmuma klientu lokā ir transporta, būvniecības, ražošanas, izplatīšanas un lauksaimniecības uzņēmumi. Wielton produkcija tiek pārdota 35 valstīs Eiropā, Āzijā un Āfrikā.

Kontakti, lokācija

Jums atbildēs dbc profesionāļi
Rihards Mesijs
Kravas auto servisa vadītājs
Inese Bernāne
Galvenā grāmatvede

Mob. tel: +371 27807999

E-mail: auto@dbcauto.lv

SIA Daugavas Biznesa Centrs

Juridiskā adrese: Mazjumpravas iela 24, Rīga, Latvija

Vienotais reģ. nr: 50003339941

PVN reģ. nr: LV50003339941

Konts: LV73OKOY0005100039507

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā. SWIFT kods: OKOYLV2X

Daugavas Biznesa Centrs

Mazjumpravas ielā 24, Rīga, Latvija

LV-1063

Whatsapp
Zvanīt