Jaunumi Aktualitātes

Daugavas Biznesa Centrs - kravas auto remonts un apkope

Kā uzturēt kravas automašīnu labā stāvoklī? (2.daļa)

publicēts: 10.02.2021

Šī raksta pirmajā daļā noskaidrojām, ka veicot regulāras kravas transporta tehniskās apkopes, ir iespējams savu transporta līdzekli daudz ilgāk uzturēt labākā tehniskajā stāvoklī. Pirmajā daļā apskatījām eļļas līmeņa pārbaudi, radiatorus un degvielas izplūdes caurules, otrajā daļā apskatīsim citas būtiskas nianses, kas vēl vairāk var uzlabot Jūsu kravas auto tehnisko stāvokli.

Turpināsim ar kravas transporta bremžu sistēmu – tām ir jāveic regulāras pārbaudes. Pirms katra brauciena ir obligāti jāpārbauda vai ar bremžu sistēmu ir viss kārtībā, vai nav nekādas īpatnējas skaņas, čīkstoņas vai vibrācijas.  Ja tiek konstatētas problēmas kādā no iepriekš minētajām lietām, tad nekavējoties vajag pārbaudīt bremžu drošību vai arī vērsties pie speciālista. Pirms brauciena ir jāveic aptuvens aprēķins – cik daudz tonnas tiks vestas, jo tas ietekmēs bremžu sistēmu un veicot šo aprēķinu ir iespēja novērst bremžu sistēmas problēmas.

Noteikti jāpārbauda vai ir pietiekami daudz smērvielas kustīgajās daļās. Kravas transportam šī viela ir nepieciešama ļoti daudzās vietās un šis ir darbs, kuru var veikt pats. Veicot šo darbu regulāri, lai gan šis ir diezgan laikietilpīgs darbs, tas atmaksājas ilgtermiņā. Izmantojot šīs smērvielas, ir iespējams uzturēt kravas automašīnas detaļas labā stāvoklī – rezerves daļas būs jāmaina daudz retāk.

Vēl viena svarīga nianse ir arī kabīnes kārtība un tīrība. Ja kravas mašīnas ārpuse un iekšpuse regulāri tiks tīrīta un mazgāta, jo mazākas iespējas, ka radīsies bojājumi –  gan krāsai, gan pašam transportam. Šis punkts noteikti ir vēl svarīgāks ziemas sezonā. Neaizmirsti notīrīt arī kravas transporta apakšu, jo tā ir vēl svarīgāka nekā virspuse. Nomazgāts komerctransports – mazāk iespējas rūsēšanai un laba reputācija no apkārtējiem.

Nobeigumā vēlējāmies atgādināt, ka veicam visa veida kravas automašīnu, autobusu, traktortehnikas un piekabju tehniskās apkopes un remontus. Mūsu personāls priecāsies uzklausīt kādas raizes sagādā Jūsu tehnika, kā arī priecāsies kopā ar klientu meklēt izdevīgākos un labākos risinājumus tieši Jums! Gaidām ciemos mūsu DBCauto kravas servisā – Mazjumpravas ielā 24, Rīgā!

Kontakti, lokācija

Jums atbildēs dbc profesionāļi
Rihards Mesijs
Kravas auto servisa vadītājs
Inese Bernāne
Galvenā grāmatvede

Mob. tel: +371 27807999

E-mail: auto@dbcauto.lv

SIA Daugavas Biznesa Centrs

Juridiskā adrese: Mazjumpravas iela 24, Rīga, Latvija

Vienotais reģ. nr: 50003339941

PVN reģ. nr: LV50003339941

Konts: LV73OKOY0005100039507

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā. SWIFT kods: OKOYLV2X

Daugavas Biznesa Centrs

Mazjumpravas ielā 24, Rīga, Latvija

LV-1063

Whatsapp
Zvanīt