Jaunumi Aktualitātes

Daugavas Biznesa Centrs - kravas auto remonts un apkope

Žurnālā Latvijas Architektūra intervija ar DBC kravas automašīnu servisa projektētāju Ventu Grietēnu

publicēts: 28.01.2021

Jaunākajā Latvijas Architektūra žūrnāla izdevumā lasāma intervija ar arhitektu Ventu Grietēnu. Ar šo ziņu vēlamies dalīties tāpēc, ka Vents jau no pašiem pirmsākumiem ir piedalījies Daugavas Biznesa centra “māju” radīšanas un pilnveidošanas procesos. Vents Grietēns ir projektējis gan Daugavas Biznesa centra biroju, gan arī remonta centru un šobrīd aktīvi strādā pie jaunā projekta.

Šobrīd esam DBC auto servisa centra paplašināšanas sākumposmā – tiek izstrādātas projekta skices un to apspriešana. Vairāku gadu garumā mums ir izveidojusies cieša sadarbība un savstarpēja uzticība, zinām, ko viens no otra varam sagaidīt. Kā pats arhitekts saka savā intervijā:

“Arhitekts ir šajā pasaulē, lai darītu to labāku, nevis to pārveidotu, savu ambīciju vadīts. Manā izpratnē, piepildot klienta sapni, arhitektam vienlaikus jābūt arī gudram skolotājam, jāpievieno klienta iecerei sava profesionālā pievienotā vērtība, jāizglīto viņš un jāparāda, ka uz lietām var skatīties caur “dažādām brillēm” un tās brilles visiem nav vienādas, ka klients šajā pasaulē nedzīvo viens un tikai sev.”

Kontakti, lokācija

Jums atbildēs dbc profesionāļi
Rihards Mesijs
Kravas auto servisa vadītājs
Inese Bernāne
Galvenā grāmatvede

Mob. tel: +371 27807999

E-mail: auto@dbcauto.lv

SIA Daugavas Biznesa Centrs

Juridiskā adrese: Mazjumpravas iela 24, Rīga, Latvija

Vienotais reģ. nr: 50003339941

PVN reģ. nr: LV50003339941

Konts: LV73OKOY0005100039507

OP Corporate Bank plc filiāle Latvijā. SWIFT kods: OKOYLV2X

Daugavas Biznesa Centrs

Mazjumpravas ielā 24, Rīga, Latvija

LV-1063

Whatsapp
Zvanīt